Nowa strona SAS Restrukturyzacje

Po kilkutygodniowych pracach, udało nam się zakończyć pracę nad nową witryną kancelarii SAS Restrukturyzacje. Zachęcamy przede wszystkim do zapoznawania się z lekturą na bieżąco tworzonych wpisów blogowych.  

Nowa strona internetowa Sawa Siwka SAS Restrukturyzacje.

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową witrynę Kancelarii Sawa Siwka SAS Restrukturyzacje. Mamy nadzieję, że prezentujemy swoje atuty, cechy i doświadczenie w sposób najbardziej przejrzysty i zrozumiały. Nasza nowa strona, będzie jednocześnie miejsce, na którym na bieżąco informować będziemy o zmianach w obowiązujących przepisach i planowanych regulacjach, tak istotnych dla przedsiębiorców, poszukujących doradcy restrukturyzacyjnego. Będziemy podejmować tematy trudne i praktyczne, celem jak najlepszego zrozumienia obowiązujących regulacji w zakresie prawa restrukturyzacyjnego oraz upadłościowego.

Jednocześnie mamy nadzieję, aby witryna ta stanowiła źródło wiedzy dla wierzycieli oraz dłużników, w zakresie dotyczących ich postępowań. Jesteśmy bowiem zdania, że cześć komunikatów, informacji oraz dokumentów może i powinna – celem przyśpieszenia postępowania – być udostępniana elektronicznie.  W zakładce kontakt, znajdziecie natomiast Państwo nasze dane kontaktowe. Pozostajemy do Państwa dyspozycji w Katowicach, przy ul. Wojewódzkiej 27/4.

Ostatnie wpisy