Ile kosztuje restrukturyzacja firmy?

Ile kosztuje restrukturyzacja firmy? Polecamy praktyczny przewodnik porządkujący zagadnienie kosztów i finansów restrukturyzacji.    

Ile kosztuje restrukturyzacja firmy?  Czy cena zależy od wysokości zadłużenia? Dlaczego doradcy restrukturyzacyjni podają różne stawki, choć twierdzą, że wynagrodzenie jest limitowane i określone ustawowo?

Te i podobne pytania zadają przedsiębiorcy zainteresowani wdrożeniem procedury oddłużeniowej.

Aby nie odpowiadać słynnym „to zależy”, którego my również nie lubimy,  stworzyliśmy praktyczny przewodnik porządkujący zagadnienie kosztów i finansów w procesie restrukturyzacji. Dedykowany jest tym, którzy zastanawiają się nad otwarciem restrukturyzacji, lub porównują otrzymane oferty. Tym, którzy o restrukturyzacji wiedzą niewiele, ale i tym, którzy już się w niej trochę orientują. Z poradnika będącego rezultatem naszych doświadczeń mogą skorzystać również doradcy restrukturyzacyjni.

Poradnik w końcowej części obejmuje też komentarz do zasad ochrony finansowania i transakcji związanych z restrukturyzacją wynikających z tzw. Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) tzw. Dyrektywy Drugiej Szansy 2019/1023 z 20.6.2019 r.

Ebook do pobrania jest poniżej (eBook pobierze się po kliknięciu w poniższy link):

>>>>>> (Prawie) wszystko o finansowaniu, finansach i kosztach restrukturyzacji_SAS Restrukturyzacje <<<<<<

Ostatnie wpisy